HER ZAMAN TAZE ÜRÜNLER

Bizler beslenmemizde neyi önemsiyorsak evcil hayvanlar için de aynı önemi gösteriyoruz.


   1993 yılında Ankara’da kurulan fabrikamızda kanatlı hayvan yemi, büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemleri, yumurta ve etlik tavuklar için konsantre yemler, kedi ve köpek maması üretimi gerçekleştirmektedir. Kedi ve Köpek Mamalarını Fabrikasından alacaksınız. Üreticiden direkt sizlere Kuru Kedi Köpek Mamaları, Yaş Mamalar, Konserve Mamalar Taze ve Kaliteli bir şekilde sizler ile buluşuyor.


   Bünyesinde biri Doç. Dr. olmak üzere üç veteriner hekim ve iki ziraat mühendisiyle üretimlerinde üniversiteler ile işbirliği çevresinde AR-GE çalışmalarını gerçekleştiren firmamız Türkiyede bir ilk olarak 2002 yılında köpek maması üretimini gerçekleştirmiştir. Yeni makine ve teçhizat yardımı ile köpek mamasının yanı sıra kedi maması üretimi de yapılmaktadır.


   Konusunda uzman kadromuz ile küçükbaş,büyükbaş ve kanatlı hayvan yetiştiriciliği (Ankara ve çevresinde 700.000 broiler etlik tavuk) yapmasınında yanı sıra deney hayvanları yemleri ile Türkiyedeki araştırma hastaneleri ve kabul görmüş laboratuvarların yem ihtiyacını karşılamaktayız.

Kaliteli İçerik

   Taze, yenilebilir, tam ve dengeli formülleri ile, tüm yaşam ırklarındaki evcil hayvanlar için oluşturulmuş harika içeriğe sahip mamalar ile tanışın. Kaliteden ödün vermeyen, sürdürülebilir üretim prensibi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.Konusunda Uzman Kadro

   Üretimin her aşamasında konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Bizler sizlerin merak ettiğiniz her konuda cevap vermek için çalışanlarımıza sürekli mesleki alanları ile ilgili eğitimleri, sektörel gelişmeleri takip edip, değişimleri uyguluyoruz.100% Doğal

   Evcil Hayvanlarınızın gelişiminine en uygun mama içeriklerini sizler için oluşturuyoruz. Doğal olmasının yanında, günlük ve gelişimleri sürecinde lazım olan her türlü besin değerlerini tam ve dengeli bir şekilde formüle ediyoruz.AR-GE

   Yeni ürünlerin geliştirilmesi, mevcut ürünlerin yenilenmesi için sürekli gelişen ekibimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Araştırmamızda ki en önemli referans sizlerin tercihleri. Tercihlerinize göre ürün portföyümüzü, ihtiyaçlarınızı en maksimum seviyede karşılayacak şekilde dizayn ediyoruz.
İhracat Yapılan Ülkeler

   Türkiye'nin Alanında Büyüyen Gücü Bilmama, Ülke İçindeki Dağıtım Ağına Ek Olarak, Yurt Dışına İhracat İle Ürünlerini Yurt Dışındaki Kullanıcılar ile Buluşturmaktadır.


Beş Yıldızlı Yeni Ürünlerimiz...

İçeriği Özel, Yeni ve Gelişmiş Formüllü Ürünlerimiz.Doğal Besinler Sağlıklı Evcil Hayvanlar...


   Üretimin Kalitesine inanıyoruz. Elbette piyasada tercih edilen dünyada kalitesini kanıtlamış mamalar mevcut. Ama bildiğimiz bir konu daha var.


   Bizler, sizlere ulaşana kadar aylarca yolda olan, ülkemizde aylarca depolarda bekletilen, tazeliğini koruması için katkı maddesi ile korunan mamaları üretmiyoruz.


   Size sunduğumuz mamaları, 3-4 Hafta öncesinde üretip, benzer kalitede ve içerikte hazırlamak için uğraşıyoruz. Aromasız, Katkı Maddesi içermeyen Evcil Hayvanınızın Gelişimine uygun mamaları, Tam ve Dengeli Bir Şekilde üretiyoruz.


   İlkemiz, Türkiye'de Yaşayan siz hayvanseverleri Kaliteli Mama ile buluşturmak. İhtiyaçlarınız Doğrultusunda ürünlerimizi geliştirmek.

Üretim İlkelerimiz

  • Kaliteli İçerik
  • Sürdürülebilir Üretim.
  • Tedarik ve Teminde Maksimum Özen.
  • Fiyat Performansını Makul Seviyede Tutmak.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR